Produkt wprowadzony do obrotu przed 13.12.2024
ProducentEPEE Polska Sp. z o.o.
al. Bohaterów Warszawy 15-16, 70-370 Szczecin, Polska
[email protected], +48 91 46 68 070
OstrzeżeniaOSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 12. miesiąca życia. Sugerowany wiek dziecka 3+. Nie stosować w kołyskach i łóżeczkach. Nie pozostawiać dziecka bez nadzoru podczas korzystania z zabawki. Należy zachować opakowanie, etykiety lub ulotki, na których zamieszczone są informacje o zabawce. Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie i wszystkie zaczepy. Kolory i kształty mogą się nieznacznie różnić od tych pokazanych na opakowaniu. Wyprodukowano w Chinach. INFORMACJE O BATERIACH Produkt wymaga 3 baterii AAA/LR03 1,5V (w zestawie).
Baterie zawarte w zestawie służą wyłącznie do celów demonstracyjnych. UWAGA:
? Ze względu na małe części, zaleca się instalowanie i wymianę baterii wyłącznie przez osoby dorosłe.
? Nie należy mieszać baterii różnego typu, np. jednorazowych i baterii do ponownego ładowania, a także baterii nowych z używanymi. ? Baterie muszą być włożone zgodnie z polaryzacją (+/-) zaprezentowaną w komorze na baterie. ? Jeśli zabawka jest nieużywana przez dłuższy czas lub baterie się wyczerpały, należy je niezwłocznie usunąć, aby nie uszkodziły zabawki.
? Nie należy ładować baterii, które nie są do tego przeznaczone.
? Baterie przed ponownym ładowaniem należy bezwzględnie usunąć z zabawki. ? Demontaż i ładowanie baterii powinny być wykonane przez osobę dorosłą lub pod nadzorem osoby dorosłej. ? Nie wolno dopuścić do zwarcia na zaciskach. Nie rób spięcia.
? Nie należy zasilać zabawki za pomocą innych źródeł energii niż baterie alkaliczne.
? Zużyte baterie należy wyrzucić do specjalnie oznakowanego pojemnika.
? Nie wrzucać baterii do ognia, mogą eksplodować lub wyciec.
? Przed każdym użyciem należy sprawdzić czy produkt nie nosi śladów uszkodzenia elementów elektrycznych. W razie usterki, nie używać go do czasu naprawy. Nie likwidować ze stałymi odpadami miejskimi, lecz zbierać oddzielnie. Porzucenie lub niewłaściwe stosowanie substancji lub komponentów elektrycznych, które znajdują się w tym aparacie, może okazać się szkodliwe dla środowiska. Symbol, na którym widnieje ?pojemnik na śmieci na kółkach, z czarną kreską u dołu? oznacza, że niniejszy aparat został wprowadzony do handlu po 13/08/05 r. i podlega obowiązkowi zróżnicowanego zbierania odpadów. Wszelkie nadużycia będą karane według prawa.