Pancerne etui z serii ArmorBox MagSafe od firmy Supcase jest jednym z najbardziej kompletnych i wytrzymałych produktów w całym naszym asortymencie. \nPokrowiec składa się z zestawu trzech części. Pancerza czyli ramki, oplatającej urządzenie z tyłu i na jego krawędziach - wykonanej z mieszanki miękkiego tworzywa termoplastycznego oraz utwardzonej powłoki poliwęglanowej. Zawiera on również osłony na przyciski i zamykane zaślepki na porty, zapobiegając dostawaniu się kurzu, brudu i wilgoci do środka.
Drugim, lecz nie mniej ważnym elementem jest szkielet nałożony na przód urządzenia, takie zabezpieczenie świetnie separuje wyświetlacz od powierzchni płaskich, a Twoje urządzenie może czuć się bezpiecznie.
Wbudowany pierścień kompatybilny z bezprzewodową technologią MagSafe, zapewni maksymalną wydajność ładowania oraz szybkie i proste połączenie ze wszystkimi akcesoriami z funkcją MagSafe.\n\nCase jest idealnie dopasowany i nie ogranicza możliwości ładowania bezprzewodowego. Nieco podniesiona forma ramki wokół aparatu i ekranu chroni go przed zarysowaniami, unosząc telefon tuż nad powierzchnią płaską.
Supcase ArmorBox to pokrowiec, który został poddany testom sprawnościowym na upadek, 26 razy z wysokości do 1,2m, otrzymując tym samym amerykański certyfikat wojskowy MIL-STD 810G-516.6.
CECHY PRODUKTU:\n- 100% Oryginalny\n- Zapakowany w oryginalne opakowanie\n- Lekka konstrukcja kompozytowa\n- Precyzyjnie wykonany\n- Kompatybilny z technologią MagSafe\n- Zintegrowana szybka poliwęglanowa chroniąca ekran\n- Zapewnia ekstremalną ochronę przed upadkami\n- Funkcja podstawki\n- Świetnie dopasowany\n- W pełni funkcjonalny\n- Spełnia wojskowy standard drop-test (MIL STD 810G 516.6)\n- Łatwy w montażu i demontażu
ZESTAW ZAWIERA:\n1 x Etui Supcase ArmorBox MagSafe \n\n