![Kolorowanka Papuga Aga opow. cz.3 - SZ, Ż, CZ, DŻ - Marzena Piętka [KSIĄŻKA]](https://media.dvdmax.pl/IMG/360x460/1537721_0001.jpg)
Kolorowanka ,,Papuga Aga opowiada cz. 3 - SZ, Ż, CZ, DŻ\"
\n
Kolorowanka logopedyczno-edukacyjna ,,Papuga Aga opowiada. Część 3 - sz, ż, cz, dż\" - to zeszyt z 10 rysunkami do kolorowania, po jednym z każdej z 10 historyjek zestawu ,,Papuga Aga opowiada. Część 3\". Uzupełnieniem ilustracji są wyrazy i teksty zawierające głoski: sz, ż, cz, dż.
\n
Kolorowanie obrazków to atrakcyjny sposób rozwijania umiejętności grafomotorycznych dzieci w każdym wieku. Można przy tym w przyjemny sposób utrwalać prawidłową artykulację głosek w wyrazach i zdaniach. Dzięki pytaniom do każdego obrazka i tekstu dziecko ćwiczy czytanie ze zrozumieniem i poszerza swoja wiedzę o świecie.