![Koszmarek - Guy Bass [KSIĄŻKA]](https://media.dvdmax.pl/IMG/360x460/3545061_0001.jpg)
Koszmarek to mała szmaciana lalka stworzona przez szalonego profesora Erasmusa, która w czeluściach tajemniczego Zamku Straszydło przeżywa największą przygodę swojego niby-życia. Zaprzyjaźnia się ze stworem o oryginalnym imieniu Stwór i Arabellą - dziewczynką, która nie boi się niczego i uwielbia wszelkie potworności?
\"Koszmarek\" to opowieść z nutką grozy, pełna czarnego humoru i niesamowitych postaci. Mroczne przygody splatają się w niej z opowieścią o przyjaźni, lojalności i odwadze. To książka, która oczaruje czytelników barwnym językiem, dostarczy inteligentnej zabawi i uświadomi, że czasem najgorsze straszydło może mieć wielkie serce.
Chcesz na własne oczy zobaczyć tajemniczy świat tytułowego bohatera? Obejrzyj także film o tym samym tytule.
Koszmarek to mała szmaciana lalka stworzona przez szalonego profesora Erasmusa, która w czeluściach tajemniczego Zamku Straszydło przeżywa największą przygodę swojego niby-życia. Zaprzyjaźnia się ze stworem o oryginalnym imieniu Stwór i Arabellą - dziewczynką, która nie boi się niczego i uwielbia wszelkie potworności
"Koszmarek" to opowieść z nutką grozy, pełna czarnego humoru i niesamowitych postaci. Mroczne przygody splatają się w niej z opowieścią o przyjaźni, lojalności i odwadze. To książka, która oczaruje czytelników barwnym językiem, dostarczy inteligentnej zabawi i uświadomi, że czasem najgorsze straszydło może mieć wielkie serce.
Chcesz na własne oczy zobaczyć tajemniczy świat tytułowego bohatera? Obejrzyj także film o tym samym tytule.