



Lampka rowerowa tylna USB Esperanza POLARIS posiada 5 mocnych diod LED typu SMD, emitujących silne, czerwone światło o strumieniu 120 lumenĂłw. Dzięki lampce POLARIS po zmroku będziesz bardzo dobrze widoczny przez innych użytkownikĂłw ruchu. Urządzenie dysponuje 5 trybami świecenia. Lampka posiada wbudowaną baterię i jest ładowana przez przewĂłd USB.
Bądź widoczny na drodze
 ŁADOWANA PRZEZ USB
 MOCNE CZERWONE ŚWIATŁO
 ŁATWY MONTAŻ
 ODPORNA NA ZACHLAPANIA
? Prosty wybór trybu
â˘Â  Aby wybrać tryb lub wyłączyć urządzenie należy naciskać na włącznik kilkakrotnie do momentu otrzymania wymaganego trybu.
? Wygodne ładowanie
â˘Â  Aby naładować akumulator, należy podłaczyć urządzenie do źrĂłdła USB, ładować około 2h. Gniazdko do ładowania znajduje się z boku lampki. Podczas ładowania świeci się czerwona lampka jeżeli zmieni się na zieloną oznacza to, że akumulator jest w pełni naładowany.
? Szybki montaż
â˘Â  Aby przymocować lampkę należy owinąć załączoną opaskę dookoła ramy i zaczepić za uchwyt z drugiej strony.
Zestaw zawiera: lampkę, kabel USB, opaskę do montażu.