Zjawiskowa, utalentowana i zdeterminowana - tak najkrócej opisać można Małgorzatę Uściłowską, znaną pod pseudonimem Lanberry. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, właścicielka niebanalnego głosu, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Profesjonalną karierę muzyczna buduje od 2010 rok. Na swoim koncie ma m.in udział w płycie "Warsoul Experience" z projektem NOD, na której oprócz niej można było usłyszeć m.in. Wojciecha Waglewskiego, Marikę oraz rapera VNM'a.
Ona wie jak użyć swojego głosu i jak bawić się jego barwą. Ostre minimalistyczne dźwięki elektro w połączeniu z brzmieniem lat 80-tych i 90-tych tworzą spójne kompozycje, które z pewnością zrobią niemałe zamieszanie na rodzimej scenie muzycznej. Inspiracje Lanberry poszukuje różnych gatunkach i nurtach muzycznych, wśród artystów, z których czerpie najwięcej znajdują się takie postacie sceny muzycznej jak: Robyn, Sia, Tove Lo, Lorde, Chromeo, czy Beyonce.
Do szerszego grona publiczności, trafiła za sprawą singl "Podpalimy świat", który w bardzo szybkim tempie podbił playlisty największych rozgłości radiowych w Polsce oraz utworu "Każdy moment".