![Odcienie błękitu. Odcienie (Tom 3) - Magdalena Szponar [KSIĄŻKA]](https://media.dvdmax.pl/IMG/360x460/3669873_0001.jpg)
Prequel serii \"Odcienie\". \"Diabeł w roli anioła stróża\". Jego napędzała chęć zemsty, a ona uwielbiała prędkość i wyścigi. Kochali adrenalinę bardziej niż życie niestanowiące dla nich żadnej wartości. Loki, tajemniczy mężczyzna w masce jeżdżący czarnym mustangiem, ma tylko jedną słabość - żądzę odkrycia prawdy o wydarzeniach sprzed lat, które zmieniły go w potwora. Niestety, by dokonać odwetu, musi stać się pionkiem w grze o władzę. Kiedy jednak spotyka Elenę, jego myśli zaczynają uciekać w zupełnie innym kierunku, a obsesja na punkcie dziewczyny przejmuje nad nim kontrolę. Elena Chrapkowska pragnie jedynie zacząć żyć na nowo, dając sobie ostatnią szansę. Wyjeżdża do Trójmiasta, by odciąć się od przeszłości, i rozpoczyna pracę w radiu. Tam poznaje Oskara Ciemińskiego, prezentera, z którym ma prowadzić wieczorne audycje dla dorosłych. I to właśnie on daje jej nadzieję na nowy start. Dziewczyna nie wie natomiast, że pewnej nocy wpadnie w sidła Lokiego. Nie ma pojęcia, że to, przed czym ucieka, prędzej czy później ją dopadnie.
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.Â
Prequel serii "Odcienie".\n"Diabeł w roli anioła stróża".\nJego napędzała chęć zemsty, a ona uwielbiała prędkość i wyścigi. Kochali adrenalinę bardziej niż życie niestanowiące dla nich żadnej wartości.\nLoki, tajemniczy mężczyzna w masce jeżdżący czarnym mustangiem, ma tylko jedną słabość - żądzę odkrycia prawdy o wydarzeniach sprzed lat, które zmieniły go w potwora. Niestety, by dokonać odwetu, musi stać się pionkiem w grze o władzę.\nKiedy jednak spotyka Elenę, jego myśli zaczynają uciekać w zupełnie innym kierunku, a obsesja na punkcie dziewczyny przejmuje nad nim kontrolę.\nElena Chrapkowska pragnie jedynie zacząć żyć na nowo, dając sobie ostatnią szansę. Wyjeżdża do Trójmiasta, by odciąć się od przeszłości, i rozpoczyna pracę w radiu. Tam poznaje Oskara Ciemińskiego, prezentera, z którym ma prowadzić wieczorne audycje dla dorosłych. I to właśnie on daje jej nadzieję na nowy start.\nDziewczyna nie wie natomiast, że pewnej nocy wpadnie w sidła Lokiego. Nie ma pojęcia, że to, przed czym ucieka, prędzej czy później ją dopadnie.
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia. Opis pochodzi od Wydawcy.