![Opaska z warkoczem nieb wstążka Śnieżynka 50cm [UBRANIE]](https://media.dvdmax.pl/IMG/360x460/3811266_0001.jpg)
OPASKA Z DŁUGIM WARKOCZEM ŚNIEŻYNKA Z NIEBIESKIMI OZDOBAMI DLA DZIECI
Elegancka opaska z długim warkoczem w zimowym, bajkowym stylu to wyjątkowy dodatek dla dzieci, które uwielbiają magiczne stylizacje i zabawę w przebieranki. Opaska została ozdobiona małą, błyszczącą śnieżynką z niebieskimi diamentami, która nadaje całości delikatnego i eleganckiego charakteru inspirowanego zimową krainą. Długi blond warkocz przeplatany niebieską wstążką i ozdobiony niebieskimi diamentami prezentuje się niezwykle efektownie i przyciąga wzrok.
Uniwersalna konstrukcja opaski sprawia, że dopasowuje się ona do każdej główki i jest wygodna w noszeniu nawet przez dłuższy czas. Lekka forma nie powoduje dyskomfortu, dzięki czemu produkt doskonale sprawdzi się podczas codziennej zabawy, urodzin, balów przebierańców, przedstawień czy sesji zdjęciowych. Zabawa opaską rozwija wyobraźnię, kreatywność oraz pozwala dziecku wcielać się w role inspirowane bajkowymi postaciami.
Produkt wykonany jest z bezpiecznych materiałów i stanowi doskonały pomysł na prezent, który zapewni dziecku wiele radości oraz poczucie wyjątkowości.
SPECYFIKACJA:
Typ produktu: Opaska z doczepianym warkoczem\nMotyw: Śnieżynka\nFunkcja: Stylizacja włosów i przebieranki\nMateriał: Tworzywo sztuczne i włókna syntetyczne\nKolor warkocza: Blond z niebieską wstążką\nDługość warkocza: Około 50 cm\nDopasowanie: Uniwersalne\nAkcent dekoracyjny: Błyszcząca śnieżynka\nOzdoby: Niebieskie diamenty\nWymiary opakowania: 20 x 14,5 cm\nZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
Opaska z długim warkoczem