«Revell U-Boot Das Boot - Brick System 1:56» [MODELARSTWO] • DVDmax.pl
Loading...
MODELARSTWO
Revell U-Boot Das Boot - Brick System 1:56
Kategoria
Pozostałe
Artykuł niedostępny
Loading...
Loading...
Opis
Szczegółowe wnętrze, nieodwzorowane w skali
Możliwość podziału na sekcje i zajrzenia do środka
Dołączony stojak ekspozycyjny i arkusz z naklejkami zawiera unikalny oryginalny afisz filmowy "Das Boot"
Informacje o produkcie
Kategoria
Pozostałe
EAN
4009803009605
Dział
MODELARSTWO
Bezpieczeństwo produktów
ProducentCarrera Revell Europe GmbH Henschelstrasse 20-30, 32257 Bünde, Niemcy [email protected], +49 (0) 5223 9650
Podmiot odpowiedzialnyD-Max Logistics Sp. z o. o. Spółdzielców 18A, 62-510 Konin, Polska [email protected], 632438885
OstrzeżeniaLista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa klocków plastikowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
* Ryzyko zadławienia: Klocki, zwłaszcza te mniejsze, mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zwróć uwagę na odpowiednie oznakowanie wiekowe na opakowaniu. * Ostre krawędzie i zadziory: Sprawdzaj regularnie klocki pod kątem ostrych krawędzi, zadziorów lub uszkodzeń, które mogą spowodować skaleczenia. Uszkodzone klocki należy niezwłocznie usunąć.
Artykuł niedostępny
Loading...
* Utrata wzroku: Unikaj celowania klockami w twarz, szczególnie w oczy, aby zapobiec urazom.
* Stabilność konstrukcji: Upewnij się, że zbudowane konstrukcje są stabilne i nie stanowią zagrożenia upadku lub zawalenia.
* Materiały: Upewnij się, że klocki wykonane są z nietoksycznych materiałów, bezpiecznych dla dzieci. Sprawdź, czy produkt posiada odpowiednie atesty i certyfikaty.
* Czyszczenie i konserwacja: Regularnie czyść klocki, aby zapobiec gromadzeniu się brudu i bakterii. Stosuj się do zaleceń producenta dotyczących czyszczenia.
* Przechowywanie: Przechowuj klocki w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu.
* Uszkodzenia: Regularnie sprawdzaj stan klocków. Pęknięte lub uszkodzone elementy należy wyrzucić.
* Bakterie i zarazki: Regularnie czyść i dezynfekuj zabawki, aby uniknąć gromadzenia się bakterii i zarazków, szczególnie jeśli dzieci wkładają je do ust.