ProducentD-Max Logistics Sp. z o. o.
ul. Spółdzielców 18A, 62-510 Konin, Polska
[email protected]
OstrzeżeniaLista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa odzieży męskiej (okrycia wierzchnie) oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
* Uważaj na ostre elementy wykończenia, takie jak zamki błyskawiczne, guziki czy sprzączki. Mogą one powodować skaleczenia lub zadrapania.
* Okrycia wierzchnie z elementami odblaskowymi: Upewnij się, że elementy odblaskowe są dobrze widoczne i nieuszkodzone, aby zapewnić widoczność po zmroku lub w trudnych warunkach atmosferycznych.
* Odzież wodoodporna/wodoszczelna: Sprawdzaj regularnie stan powłoki wodoodpornej i impregnuj odzież zgodnie z zaleceniami producenta, aby utrzymać jej właściwości.
* Odzież z elementami regulacyjnymi (sznurki, paski): Zwróć uwagę, aby sznurki i paski nie były zbyt długie i nie stwarzały ryzyka zaczepienia lub uduszenia, szczególnie w odzieży dla dzieci.