«Wakacyjna szkoła klasa II» (2015) [KSIĄŻKA] • DVDmax.pl
Loading...
Loading...
Loading...
KSIĄŻKA
Wakacyjna szkoła klasa II [KSIĄŻKA]
Kategoria
Pozostałe
Rok wydania
2015
Liczba nośników
[1xKSIĄŻKA]
1099
Wysyłamy w 24h
Loading...
Zamów w ciągu 2 dni 16 godzin 36 minut, a otrzymasz produkt już we wtorek!
Loading...
Informacje o produkcie
Kategoria
Pozostałe
EAN
9788073534691
Dział
KSIĄŻKA
Rok wydania
2015
Liczba nośników
[1xKSIĄŻKA]
Wysokość (razem z opakowaniem)
2
Długość (razem z opakowaniem)
230
Szerokość (razem z opakowaniem)
160
Bezpieczeństwo produktów
Produkt wprowadzony do obrotu przed 13.12.2024
1099
Wysyłamy w 24h
Loading...
Zamów w ciągu 2 dni 16 godzin 36 minut, a otrzymasz produkt już we wtorek!
Producent
PIEROT Sp. z o.o. ul. Siemieńskiego 20, 35-203 Rzeszów, Polska [email protected], +48 17 859 00 17
OstrzeżeniaLista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa podręczników szkolnych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
1. Zagrożenie dla zdrowia: * Uważaj na ostre krawędzie kartek, które mogą powodować skaleczenia. * Nie wdychaj pyłu z papieru, szczególnie jeśli jesteś alergikiem.
2. Ryzyko obrażeń fizycznych: * Podręczniki są ciężkie i mogą spowodować urazy przy upadku, dlatego noś je w plecaku blisko ciała. * Unikaj rzucania podręcznikami, aby nie spowodować obrażeń u innych osób.
3. Bezpieczeństwo środowiskowe: * Podręczniki są wykonane z papieru i innych materiałów, które mogą być szkodliwe dla środowiska, dlatego poddawaj je recyklingowi. * Nie wyrzucaj podręczników do lasu, parku lub innych miejsc publicznych.
4. Ostrzeżenia dotyczące użytkowania: * Nie używaj podręczników w pobliżu otwartego ognia lub innych źródeł ciepła, które mogą spowodować pożar. * Przechowuj podręczniki w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od wilgoci i bezpośredniego światła słonecznego.
5. Użytkowanie przez dzieci: * Nadzoruj młodsze dzieci podczas korzystania z podręczników, aby uniknąć ryzyka zadławienia małymi elementami. * Podręczniki nie są zabawkami, dlatego nie pozwalaj dzieciom na gry z podręcznikami, które mogą być niebezpieczne.
6. Instrukcje i wytyczne: * Czytaj uważnie informacje zawarte w podręcznikach i postępuj zgodnie z instrukcjami. * Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skonsultuj się z nauczycielem lub inną osobą kompetentną.
7. Inne zagrożenia: * Uważaj na chemikalia używane do produkcji podręczników, które mogą powodować podrażnienia skóry lub alergie. * Jeśli wystąpią jakiekolwiek niepożądane reakcje, zaprzestań użytkowania podręcznika i skonsultuj się z lekarzem.