Zdjęcie przedstawia przykładowe wzory i kolory. Produkt jest wysyłany losowo. Niektóre warianty widoczne na zdjęciu mogą być niedostępne.
Wiek
od 5 lat
Artykuł niedostępny
Loading...
Loading...
Opis
Wyjątkowy zestaw z uroczą torebeczką. Biżuteria dla sprytnych dziewczynek już od 4 roku życia! Przyjemne w dotyku koraliki o pięknych kolorach łączą się z łatwością na zasadzie zatrzasku. Żadnych sznurków, żyłek, łańcuszków! Elementy są wymienne, można tworzyć nowy komplet biżuterii tyle razy, ile dusza zapragnie. Akcesoria są stworzone do kolekcjonowania i wymieniania się z koleżankami! Piękne ozdóbki można nosić ze sobą w dołączonej do zestawu cudownej torebeczce. Tworzenie modnych dodatków Mixy sprzyja rozwojowi koncentracji i koordynacji wzrokoworuchowej dziecka. Zawartość opakowania: 2 kolczyki, pierścionek, opaskę do włosów, 180 koralików. Zabawka przeznaczona: dla dzieci w wieku od 5 lat.
Informacje o produkcie
Kategoria
Torebki dziecięce
EAN
628845042513
Dział
ZABAWKA
Nr katalogowy
MXY4251
Wymiary
35,5x28x7,6 cm
Informacje dodatkowe
Zdjęcie przedstawia przykładowe wzory i kolory. Produkt jest wysyłany losowo. Niektóre warianty widoczne na zdjęciu mogą być niedostępne.